magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

V košickom Dome techniky sa začal 12. ročník výstavy TOUR 2006
@ Obchod -> Výstavy      Feb 01 2006 - 10:58 GMT
(TASR) - Už 12. ročník medzinárodnej kontraktačno-predajnej výstavy cestovného ruchu, vidieckeho turizmu, kúpeľníctva, športu a poistenia TOUR 2006 otvorili dnes v košickom Dome techniky (DT).

Na trojdňovom podujatí, ktoré sa koná pod záštitou Ministerstva hospodárstva SR, sa prezentuje 34 priamych vystavovateľov reprezentujúcich 72 firiem. Sú to nielen cestovné kancelárie, ale aj expozície kúpeľov a agentúr, ponúkajúcich zahraničné študijné pobyty, i expozície regiónov.

Podľa manažérky výstavy Etely Bačenkovej sú na výstave zastúpené prakticky všetky turistické destinácie, ktoré v uplynulých rokoch navštívili Slováci. Atrakciou podujatia je ochutnávka exotického čaju a možnosť vyskúšať si vodnú fajku.

Súčasťou výstavy je seminár Spolupráca subjektov v cieľovom mieste cestovného ruchu, ktorý sa uskutoční 2. februára.

Výstava TUOR v košickom DT patrí medzi najnavštevovanejšie výstavnícke podujatia na východnom Slovensku - len vlani ju navštívilo 13 000 záujemcov.   |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk tel. 0905 942 606