magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Na 11. ročníku TOUR 2005 sa v Košiciach predstaví 75 vystavovateľov
@ Obchod -> Výstavy      Jan 24 2005 - 09:23 GMT
Košice 24. januára (TASR) - Na 11. ročníku druhej najväčšej výstavy cestovného ruchu na Slovensku - Tour 2005 v košickom Dome techniky sa predstaví 75 priamych vystavovateľov zastupujúcich 141 firiem.

Výstava zameraná na ponuku cestovných kancelárií na najbližšiu letnú turistickú sezónu, prezentáciu vidieckeho turizmu, agroturizmu a poistenia sa začne v stredu 26. januára a potrvá do piatka 28. januára. Na tlačovej besede o tom dnes informoval riaditeľ Domu techniky Igor Kozák.

Usporiadatelia, vzhľadom na zvyšujúci sa záujem verejnosti očakávajú, že účasť prekročí minuloročných 13 000 návštevníkov. Medzi vystavovateľmi na celkovej ploche 1 406 štvorcových metrov sa v 58 stánkoch okrem cestovných kancelárií a agentúr bude prezentovať aj Košický samosprávny kraj a partnerské mestá Košíc - poľský Rzeszow a maďarský Miskolc. Svoju ponuku predstaví aj časopis Cestovateľ, ktorý ocení desiatku najúspešnejších CK z východného Slovenska.

Súčasťou výstavy bude sprievodný seminár venovaný podnikaniu v cestovnom ruchu. Podľa manažérky Domu techniky Evy Homzovej účastníkom priblížia kompetentní stratégiu rozvoja cestovného ruchu na Slovensku do roku 2013 a stav i perspektívy nášho turizmu z hľadiska klientely. Dodatočne sa program rozšíril aj o tému vidieckeho turizmu, agroturizmu a o jeho podpore z EÚ.

Organizátori v spolupráci s vystavovateľmi pripravili pre návštevníkov predajný katalóg a každodenné žrebovanie vstupeniek o suveníry, v závere aj o zájazdy CK. Cena vstupného je 10 Sk.

Tour 2005 je prvou z 19 výstav, ktoré v tomto roku pripravil Dom techniky v Košiciach. Najbližšie, v polovici februára, sa uskutoční 11. ročník výstavy klimatizačnej a vykurovacej techniky Klimatherm.   |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk tel. 0905 942 606