magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Gastro – Obchod – Hotel
@ Obchod -> Výstavy      May 29 2002 - 05:36 GMT
Dom Techniky, 28. – 30. mája 2002

Už 11. ročník kontraktačno-predajnej výstavy Gastro a 2. ročník medzinárodno–predajných výstav Obchod – Hotel organizuje spoločnosť Dom techniky na Južnej triede 2. Možno ich v uvedenom temíne navštíviť od 10,00 do 18,00.

Výstava Gastro prezentuje gastronomické zariadenia, chladiace a mraziace boxy, kávovary, výčapné pulty, kuchynské roboty, baliace zariadenia, vybavenie predajní a skladov potravín, kuchynské riady, porcelán, sklo, potraviny a počítačové systémy.

Výstavy „Obchod – Hotel“ predstavuje stroje, zariadenia a služby pre hotely s tým, že každá z uvedených komodít je zastúpená prezentačne.

Spojená výstava Gastro – Obchod – Hotel má aj svoje sprievodné podujatia. V dňoch 29. až 30. mája v Slovenskej reštaurácii hotela Centrum, denne od 11,00 do 24,00 hod. to sú Dni talianskej kuchyne. Organizátormi sprievodného podujatia sú Unione Province Lombarde, Dom techniky, Košice, Hotelová akadémia a hotel Centrum. Variť bude sedem talianskych kuchgárov, ktorí za týmto účelom prišli na Slovensko. Zároveň bude prebiehať VII. Ročník celoslovenskej súťaže žiakov hotelových akadémií.

Na 29. mája organizátori priptavili aj odborný seminar “Nové legislatívne úptavy v potravinárstve”. Cieľom seminára je oboznámiť odbornú a laickú verejnosť s novým znením Zákona o potravinách, Potravinovým kódexom, problematikou skladovania a prepravy mäsa a mäsových výrobkov.   |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk tel. 0905 942 606