magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Obchodné centrum Cassovia: 18. – 20. marec 2004

Výstavy OKNÁ – DVERE – PODLAHY a ZÁHRADKA
@ Obchod -> Výstavy      Mar 17 2004 - 03:46 GMT

1. košická výstavná spoločnosť pripravila kontraktačno-predajnú dvojvýstavu Okná – dvere – podlahy a Záhradka.

Výstava Okná – dvere – podlahy je zameraná na vybavenie bytov, domov, chát a iných obydlí. Keď laický občan uvažuje o výmene okna, najčastejšie si kladie otázku: Aké okno? Drevené eurookno, alebo plastové? Ak sa už rozhodne pre plastové, opäť nastáva problém. Aký plastový profil je lepší? Pravda je taká, že materiál, z ktorého sú vyrobené profily, je približne na rovnakej kvalitatívnej úrovni. Jednotlivé profily sa líšia len počtom komôr, dizajnom a povrchovou úpravou. Rozhodujúcim kritériom pri výbere by mal byť súčiniteľ prestupu tepla rámu.

To je len jeden z problémov, ktorý si môžete dať nechať hlbšie vysvetliť na výstave Okná-dvere-podlahy. Táto výstava pomôže zorientovať sa pri výbere a rozšíriť váš prehľad o ponúkaných komoditách.

Výstava Záhradka je v tomto jarnom období zameraná na výsadbu ovocných stromčekov, okrasných drevín, ruží, črepníkových kvetov, semien a cibuľovín. Dôležitým prvkom je v tomto období celý rad chemických postrekov proti škodcom. V ponuke výstavy nechýbajú ani sadbové zemiaky a hnojivá.

Praktické informácie pre návštevníka

Termín konania: 18. – 20. marec 2004
Miesto konania: Obchodné centrum Cassovia
Otváracie hodiny: 10,00 – 19,00
Vstupné: vstup voľný
Počet vystavovateľov: 25 (Okná-dvere-podlahy: 17 vystavovateľov, Záhradka: 8 vystavovateľov)
Zastúpené krajiny: Slovensko, Poľsko
Výstavná plocha: 1000 štvorcových metrov   |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk tel. 0905 942 606