magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

TOUR 2004
@ Obchod -> Výstavy      Jan 22 2004 - 06:03 GMT
V dňoch 22. – 24. januára sa koná v Dome techniky ZSVTS na Južnej triede 2 medzinárodná kontraktačno-predajná výstava cestovného ruchu, turistiky, vidieckeho turizmu, agroturizmu a poistenia TOUR 2004.

Táto výstava je druhá najväčšia svojho druhu na Slovensku a súčasný jubilejný 10. ročník sa koná pod záštitou primátora mesta Košice a Ministerstva hospodárstva SR.

Pre ľudí, čo radi cestujú je to príležitosť ako ušetriť čas a peniaze. Čas – pretože na tomto mieste je vyše 70 výstavných stánkov, kde sa so svojimi zájazdmi prezentujú väčšinou cestovné kancelárie. Nie je teda nutné všetky obehovať v meste, aby si človek dokázal porovnať kvalitu ponúkaných služieb a ceny. Peniaze – pretože ako býva zvykom, na tejto akcii veľa cestovných kancelárií ponúka na zájazdy predajné zľavy.

Vystavovatelia zastupujú celkovo asi 140 spoločností, okrem iného aj z Nemecka, Grécka, Maďarska, Českej republiky a Tunisu.

I keď vstup na väčšinu výstav v Dome techniky býva zadarmo, na TOUR 2004 sa kupuje vstupenka v hodnote 10 Sk. Vstupenky sú zlosovateľné, každý deň výstavy o 15,30 v sektore E, zoznam výhercov bude v Dome techniky k dispozícii. Vo štvrtok a piatok to budú vecné ceny, ktoré si musí výherca vyzdvihnúť do konca výstavy. V sobotu o 15,30 sa bude žrebovať o zájazd, výherca si ho bude môcť vyzdvihnúť v cestovnej kancelárii, ktorá zájazd poskytne. Viac informácií získate priamo na mieste výstavy.

Výstava je otvorená od 10,00 do 18,00.

sivo   |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk tel. 0905 942 606