magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Začali výstavy PRO DOMO a KUPUJTE SLOVENSKÉ VÝROBKY
@ Obchod -> Výstavy      Apr 09 2003 - 08:40 GMT
Spoločnosť Dom Techniky ZSVTS sprístupnila v termíne 9. – 11. apríla obchodno – kontraktačné výstavy s názvom PRO DOMO a KUPUJTE SLOVENSKÉ VÝROBKY.

V prípade výstavy PRO DOMO ide už o 12. ročník a ocenia ju predovšetkým firmy zaoberajúce sa rekonštrukciami bytov, ako aj jednotlivci, ktorí sa na takýto čin chystajú. Ide tu predovšetkým o prezentáciu stavebného a izolačného materiálu, taktiež bytových doplnkov, komplexné interiérové zariadenia ako i odborného poradenstva pre prestavbu a zariadenie bytov. Prezentuje sa tu 21 vystavovateľov.

Aj vzhľadom na integračné vzťahy Slovenska možno očakávať stále výraznejšiu konkurenciu zahraničia na našich trhoch a podpora slovenským výrobkom by mala byť takmer samozrejmým prejavom zákazníckeho lokálpatriotizmu i vzťahu k ekonomike vlastnej krajiny. Výstava KUPUJTE SLOVENSKÉ VÝROBKY má v Dome techniky už svoj 3. ročník, avšak prihlásili sa na ňu len traja vystavovatelia.

Obe výstavy sú prístupné v uvedenom termíne v čase od 10. do 18. hodiny v Dome techniky na Južnej triede č.2. Vstup je zadarmo.   |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk tel. 0905 942 606