magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Výstava ZÁHRADA 2003 v termíne 25. – 28. 3. 2003
@ Obchod -> Výstavy      Mar 20 2003 - 07:14 GMT
Dom techniky ZS VTS, organizátor výstavy ZÁHRADA, pôvodný termín tohto podujatia preložil zo 4. – 7. marca na 25. – 28. marca. Ako dôvod udal chladné počasie, ktoré by zo strany záhradkárov mohlo spôsobiť menší záujem o akciu a rovnako zo strany vystavovateľov by nebolo možné ponúkať na výstave niektoré druhy tovaru.

Teda už v utorok 25. marca o 10,00 sa v Dome techniky na Južnej triede otvorí jedna z najúspešnejších výstav, o ktorú záujem každoročne narastá. Zo strany čitateľov aj redakcia Cassovia.sk registrovala záujem, či skôr výčitky, že máme na stránke aktuálnych výstav uvedený zlý termín. Na tlačovej besede sa za včasné nedodanie opravy termínu výstavy čitateľom Cassovie.sk riaditeľ Domu techniky Ing. Igor Kozák ospravedlnil. Termíny všetkých výstav sme už aktualizovali.

Výstava ZÁHRADA je predovšetkým prejdaná. Jej návštevníci získajú možnosť navštíviť stánky 42 vystavovateľov, ktorí zastupujú 63 rôznych spoločností. Okrem priesad, stromčekov, okrasných kríkov, semien, záhradného náradia a ostatných vecí spojených so záhradkou, získajú aj bezplatné poradenstvo o omladzovaní stromčekov, ochrane ovocia pred škodcami a podobne. Väčšina spoločností pri predaji na tejto akcii zvyčajne dáva výrazné výstavné zľavy.

Vlani túto výstavu navštívilo denne do 3 tisíc ľudí, čo svedčí o jej žiadanosti. Bližšie informácie vám prinesieme v utorok 25. marca v riporte z otvorenia výstavy.

sl   |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk tel. 0905 942 606