magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Začal Jarný košický veľtrh
@ Obchod -> Výstavy      Mar 04 2003 - 07:19 GMT
V termíne od 4. do 6. marca môžete navštíviť Jarný košický veľtrh 2003. Toto podujatie zahŕňa niekoľko obchodno-kontraktačno-predajných výstav. V hale Cassosport na VŠA sa koná 8. ročník výstavy elektroinštalačného materiálu priemyselnej elektrotechniky a elektroniky ELMAT, na to istom mieste aj ďalšie tri výstavy ALARM – 8. ročník výstavy prostriedkov ochrany a zabezpečenia majetku a osôb, RACIOTERM – 2. ročník výstavy racionálneho využitia energií, vykurovania, vetrania a klimatizácie a ZÁHRADKA A HOBBY – 10. ročník špecializovanej predajnej výstavy záhradkárskych potrieb a živých materiálov.

Najväčším ťahákom je však pravdepodobne výstava BYT A STAVBA v starej športovej hale na Moyzesovej ulici, ktorá ma v tomto roku už svoj 12. ročník.

Výstavy organizuje 1. košická výstavná a stavebná spoločnosť, verejnosti sú prístupné denne od 10, 00 do 18,00. Vstupné pre dospelú osobu je 30 Sk - vstupenka platí na všetky výstavy.

V hale Cassosport teda môžete navštíviť expozície s najmodernejšími elektroinštalačnými prvkami, prostriedkami elektronizácie a priemyselnej elektrotechniky od najrôznejších výrobcov. V rámci ochrany majetku sa môžete zoznámiť s modernou zabezpečovacou technikou a signalizáciou. V snahe o ušetrenie nákladov na energie určite zaujmú prezentácie racionálnych metód vykurovania, alternatívne zdroje energií a tepelné čerpadlá. Pre záhradkárov je pripravený kompletný záhradkársky sortiment – od ovocných stromov, ruží a kríkov až po záhradnú techniku.

Výstava BYT A STAVBA je na ploche 600 štvorcových metrov. Prezentuje hlavne stavebné materiály, strešné krytiny, tvárnice, tehly a podobne.

sivo   |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk tel. 0905 942 606