magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

RELAX – ZDRAVIE – KRÁSA 2003
@ Obchod -> Výstavy      Feb 19 2003 - 07:19 GMT
Dom techniky ZSVTS pripravil v termíne 19. – 21. 2. 2003 už 4. ročník výstavy kozmetiky, módy, módnych trendov, zariadenia do kaderníckych a kozmetických salónov, masážnych a relaxačných zariadení RELAX-ZDRAVIE-KRÁSA 2003.

Cieľom výstavy je oboznámiť verejnosť s novými trendmi vo svete módy, líčenia, poukázať na zdravý životný štýl a vzpružiť telo i ducha. Táto výstava je zameraná na prezentáciu výrobkov z oblasti ošetrujúcej, dekoratívnej a vlasovej kozmetiky, parfémov, nechtového dizajnu, parochní, módy a módnych doplnkov, masážnych a relaxačných zariadení, zariadení do kaderníckych, kozmetických, pedikúrnych a manikúrnych salónov, publikácií so zdravotnou tematikou a služieb ponúkajúcich poradenstvo v oblasti líčenia, vizážistiky, farebnej typológie a vlasového poradenstva.

Na výstave sa zúčastňuje 20 priamych vystavovateľov, ktorí zastupujú 38 firiem na celkovej ploche 680 štvorcových metrov.

Súčasťou výstavy sú módne prehliadky denne od 15,00 hod.

Výstava sa nachádza v Dome techniky na Južnej triede pri Námestí osloboditeľov a denne je otvorená od 10,00 do 18,00. Vstup je voľný.   |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk tel. 0905 942 606