magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

TABAČKA pozýva
@ Kultúra -> Podujatia      Nov 25 2013 - 12:38 GMT

Tento týždeň v Tabačke bude rôznorodý či už besedov, kinom, koncertom, párty alebo výmennou akciou. V pondelok 25.11. o 20.00 začíname tradične Pondelkovým kinom, kde ešte ani srnky netušia čo sa bude premietať. Výber nechajte na náhodnú náladu filmajstra Janka.

V stredu 27.11. o 17.00 sa budeme venovať téme: Nepodmienený základný príjem - právo na dôstojný život pre každého?...a to vo verejnej diskusii: Otvor oči Slovensko! Následne o 21.00 to vypeckujeme Stredávkou, kde svoju selekciu techna, bass music, trapu a dupstepu predstaví Exitab-u upísaný producent - Dead Janitor a resident Michael Kelso

Vo štvrtok 28.11. o 21.00 zaznie v Tabačke židovská hudba v podaní kapely Mojše band. Skupina sa snaží o interpretovanie rôznych druhov a žánrov židovskej tradície a snaží sa ju vždy aktuálnymi vyjadrovacími prostriedkami prezentovať širokej verejnosti.

V sobotu 30.11. od 11.00 bude prebiehať akcia Zóna bez peňazí, kde viete darovať či vymeniť veci, ktoré už nepotrebujete a tie následne môžu poslúžiť niekomu inému. Večer o 22.00 máte možnosť vypustiť z hlavy myšlienky a brutálne sa zabaviť na Technology párty. Rozprúdia to DJ-i Mathew vs Thomee Preset & Webber, Ri Za, Julien G, Crecer či Second Element.

Na záver si určite pozrite pilotný diel nového videoformátu, ktorý bude v rámci nášho Audience development projektu zaznamenávať život v našej Kulturfabrike. Pozrite si video TU.

Ďalšie informácie nájdete na našej stránke www.tabacka.sk .  

 

 

  |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk tel. 0905 942 606