magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

HALLOWEEN NA ULIČKE REMESIEL
@ Kultúra -> Podujatia      Oct 31 2012 - 04:27 GMT

Pestrý program s názvom Halloween na Uličke remesiel, venovaný najmä rodinám s deťmi, pripravila nezisková organizácia Košice región umenia a kultúry na dnes 31. 10. od 15:00 do 19:00. Návštevníkov uličky čakajú strašidelné príbehy, kreatívne dielne, vyrezávanie a zdobenie tekvíc, výroba karnevalových masiek a súťaž o najkrajší kostým. So západom slnka vyložíme do okien rozsvietené tekvice. V prípade nepriaznivého počasia bude podujatie presunuté k Pekárovi na Hrnčiarskej 17.

Podujatie Halloween na Uličke remesiel je súčasťou projektu realizovaného neziskovou organizáciou Košice región umenia a kultúry, n.o., ktorý je podporený Ministerstvom kultúry SR. Príprava a realizácia týchto podujatí je v súlade s aktivitami EHMK 2013. Cieľom projektu je zvýšenie kultúrno-spoločenskej hodnoty Hrnčiarskej ulice v Košiciach a vzbudenie záujmu o existujúce remeslá.

  |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk tel. 0905 942 606