magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Športová osobnosť Košíc aj v roku 2011!
@ Aktuálne -> Šport      Jul 07 2010 - 06:11 GMT
Už po uplynutí prvej polovice tohtoročnej sezóny môžeme konštatovať, že ide o rok naklonený košickému športu. Dôkazom toho je i zisk niekoľkých klubových titulov a výborné individuálne výkony ocenené tými najvyššími metálmi.
Po mimoriadne vydarenej premiére projektu Športová osobnosť Košíc v roku 2010 bude i rok 2011 a jeho posledná januárová sobota patriť všetkým milovníkom športu, špičkovým športovcom aj ich skalným fanúšikom. V sobotu, 29. januára 2011 sa stretne elita košického športu, aby v priestoroch hotela Doubletree by Hilton opäť oslávila dosiahnuté športové úspechy, ocenila spomedzi seba tých najlepších a užila si večer plný dobrej nálady okorenený štipkou napätia.

Radi by sme i s Vašou pomocou aktualizovali nominačné zoznamy najúspešnejších košických športovcov, preto uvítame všetky inšpirácie, návrhy a námety, ktoré nám zašlete.

Veríme, že adeptov na zisk ocenení nebude málo, špičkových výkonov košických športovcov do konca roka ešte zopár pribudne a spoločne bude čo oslavovať!   |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk tel. 0905 942 606