magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Do hotela Centrum prichádza výstava BEAUTY – MÓDA – ZDRAVIE
@ Obchod -> Výstavy      May 06 2010 - 03:10 GMT
Do hotela CENTRUM v Košiciach v mesiaci máj prichádza výstava určená všetkým, ktorí myslia na svoj vzhľad aj na svoje zdravie.
Od 11. do 13. mája vo výstavných priestoroch Hotela Centrum na Južnej triede 2/A privíta návštevníkov predajnej výstavy BEAUTY – MÓDA – ZDRAVIE celkom 26 vystavovateľov zo Slovenska a Českej republiky. Počas troch dní výstavy návštevníkom ponúknu široký sortiment kvalitnej dekoratívnej kozmetiky, vlasovú, prírodnú a liečebnú kozmetiku, šperky a módne doplnky. Kyselina hyalurónová pomáha ženám, ktoré sa chcú zbaviť vrások. Kozmetika bez umelých prísad, na prírodnej báze regeneruje, vyživuje a lieči. Rozhodujete sa, či si dať predĺžiť vlasy alebo hľadáte vhodné kozmetické produkty pre starostlivosť o ne?

Zaujímavá bude aj ponuka produktov, ktoré sa týkajú zdravia a zdravého životného štýlu. Návštevníci si budú môcť dať diagnostikovať svoj zdravotný stav, zmerať krvný tlak, vyskúšať revitalizačnú masáž.

V boji s civilizačnými chorobami pomáhajú prírodné výživové doplnky a preparáty pre obnovu zdravia. Odborníci priamo na výstave poradia ako a kedy ich užívať.

Zdravo žiť znamená zdravo sa stravovať. Že sa dá stravovať zdravo a zároveň chutne návštevníci výstavy zistia pri ponuke indických vegetariánskych jedál a cukroviniek.

Zaujíma Vás ako „uzdraviť vodu“? Odpoveď aj na túto otázku nájdete na výstave BEAUTY – MÓDA – ZDRAVIE.

Pre návštevníkov sú pripravené zaujímavé prednášky na témy „Svetelná terapia“ a „Regulácia hmotnosti – uvedomenie si sám seba“. Odborníkov a odborníčky na krásu pozýva spoločnosť ECOM DDV na seminár s témou „Pre zdravú a mladistvú tvár, starostlivosť a krásu tela v dokonalej harmónii s nemeckou profesionálnou kozmetikou a prístrojmi Heitland Cosmetics.“ Účastníci tejto prednášky môžu získať darčekový balíček Heitland Cosmetics. Harmonogram prednášok je uverejnený na stránke www.dtke.sk.

Zaujímavé a hodnotné ceny venujú vystavovatelia tým, ktorí sa zapoja do súťaže v Rádiu Košice. Stačí správne odpovedať na súťažnú otázku a navštíviť výstavu v hoteli Centrum.

Výstava bude otvorená od 10.00 do 18.00 hod. (13. mája do 16.00 hod.) a vstup je voľný.   |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk tel. 0905 942 606