magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

V Dome techniky otvorili výstavu Rybár - hobby
@ Obchod -> Výstavy      Mar 06 2008 - 14:33 GMT
(TASR) - Špecializovanú výstavu Rybár - hobby otvorili dnes v košickom Dome techniky (DT). Na nultom ročníku podujatia 20 vystavovateľov na ploche 1100 metrov štvorcových prezentuje náčinie pre rybárov od udíc cez oblečenie až po potreby na stanovanie v prírode. Návštevníci sa môžu oboznámiť aj s rybárskymi revírmi v Európe a dokonca si ich rezervovať na dovolenku.

Už v prvý deň výstavy konala sa priamo pred DT medzinárodná súťaž vo varení rybacej polievky - halászlé a opekaní rýb. Ako informoval vedúci výstavníckeho oddelenia Viliam Hrudal, prihlásilo sa spolu 14 družstiev, pričom nešlo o profesionálnych kuchárov, ale zanietených rybárov. Účastníci výstavy si mohli pochutnať na výsledkoch ich kulinárskych schopností.
Organizátori pripravili aj sprievodné podujatia o nových technikách lovu - francúzskej nymfe, love rýb prívlačou či informácie o rybárčení v Nórsku.
Výstava potrvá do 8. marca.   |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk tel. 0905 942 606