magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Kúpalisko Košická Belá (Servis VSŽ)

Lokalita: Kúpalisko pri Košickej Belej sa nachádza pri ceste 547 asi 10 km od mesta. Prejdete cestou cez horský chrbát Jahodná a hneď ako vyjdete z lesa, pár metrov za značkou Okres Košice-okolie je to prvá odbočka vpravo. V minulosti toto zariadenie slúžilo zamestnancom VSŽ, teraz je prístupné verejnosti.

Otváracie hodiny:
- v čase letnej sezóny od 8,00 do 18,00

- podľa informácií zamestnancov otvorené od príchodu prvých návštevníkov, zvyčajne od 9,00 do 19,00 až 20,00, kým sa ešte ľudia kúpu

Bazény: 25 metrový plavecký bazén a detský bazén

Doplnkové služby:
- dva stánky s čapovaným pivom, pečenou klobásou a obdobným bufetovým sortimentom
- reštaurácia
- možnosť ubytovania v moteli priamo na kúpalisku

Ceny:
- za parkovanie: 25 Sk za osobný automobil
15 Sk za motocykel
50 Sk za minibus (6 až 12 osôb)
100 Sk za autobus
- za vstup na kúpalisko: 30 Sk pre návštevníkov nad 10 rokov
20 Sk deti vo veku od 2 do 10 rokov

Poznámky: Areál kúpaliska je v prírodnom prostredí s dobrými službami. Návštevníci majú možnosť rozložiť sa na rozľahlej trávnatej ploche, prípadne na upravenej priestrannej plochej streche jedného z objektov priamo nad veľkým bazénom.

Upozornenie : Pri detskom bazéne sú výpuste vody, z ktorých má len jeden umelohmotný kryt. Bol som svedkom, ako trojročné dieťa nechtiac stúpilo do jednej z výpuste na okraji bazéna a pozrezalo si tam nohu! Pozor na deti a miesto, ktoré je na fotografii označené červenými šípkami!

sivo

 

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk tel. 0905 942 606