magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

zvol' si jazyk / select a language:

e-mail: kosta@box.sk

Autočalúnenie - Roman Košťa

kontakt: Roman Košťa, Brusnicová 48, O40 01, Košice. Tel.: 0907 958 050

Roman KOŠŤA - jediný profesionálny autočalúnik na východnom Slovensku. Zručnosť vo svojej profesii však získal v zahraničí: Tri roky - 1999 - 2001 pracoval vo Švajčiarskom Oltene, vo firme Helmut Jules Studer. Na základe niekoľkoročnej praxe v obore a bohatých skúseností ponúka kvalitu výrobkov a profesionálny prístup ku klientom. Firma, v ktorej pracuje, sa zúčastnila niekoľkých automobilových výstav a spolupracuje s košickými autodielňami, z ktorých najväčšia je Mercedes.

Ponuka:

Roman Košťa robí molitanové úpravy, opravy, výspravky do originálneho tvaru, tapacíra, bočné lišty, strechy, palubné dosky, obťahovanie volantov, manžety, elektrické vyhrievanie sedadiel... jednoducho kompletný interiér akéhokoľvek typu áut. Taktiež kožené i koženkové čalúnenia na sedadlá motocyklov, vyrezávané nápisy, názvy, motívy. Pracuje s textíliou Alcantara, hovädzou usňou NAPA a autolátkami, ktoré sa vyrábajú na Slovensku. Resp. - zákazník si môže vybrať z ponuky talianskych koží, ktorá je momentálne u nás na trhu. V prípade objednávky kože, výberu inej farby kože, ktorá je v ponuke, je firma schopná zabezpečiť ju v termíne ku spokojnosti zákazníka. Farebná škála je dosť veľká. Na šitie používa rôznofarebné nite značky Grendel - momentálne najlepšie na našom trhu.

Jeho výroba sa zakladá na spolupráci so zákazníkom, ktorý má samozrejme nielen možnosť výberu kože, ale i uplatnenia vlastnej fantázie pri návrhoch. Každý úkon s klientom konzultuje. Základnú zostavu - sedadlá, tapacíra, volant, manžeta - je schopný pre zákazníka zhotoviť do týždňa.

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk tel. 0905 942 606