magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Agentúra GES (program)

Agentúra GES Vás na svoje kultúrne a spoločenské podujatia pozýva do priestorov na ulici Laca Novomeského 13 a do Jazz klubu na Kováčskej 39 v Košiciach. Okrem koncertov, tanečných večerov, divadelných predstavení a alternatívnych programov Agentúra GES organizuje podujatia aj na objednávku. V príjemnom prostredí Vám pomôžeme uskutočniť aj rodinné oslavy, stretnutia po rokoch, stužkové, imatrikulácie, ale aj besedy, prednášky, či prezentácie. V priestoroch na Laca Novomeského 13 je Vám plne k dispozícii veľká sála, salónik a bar.

Jazz club Kováčska 39 (program)

Jazz club ponúka okrem príjemného posedenia v atratktívnom prostredí aj kvalitnú hudobnú zábavu na každý deň. Široký výber alko a nealko nápojov, 100% ovocné džúsy, mliečne koktaily, kvalitná káva, teplá a studená kuchyňa - to všetko Vám spríjemní pobyt v Jazz clube na Kováčskej 39 v Košiciach.

Agentúra GES, L. Novomeského 13, 040 01 Košice
tel. / fax 055 / 622 43 03

e-mail: Gejza Szabados

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk tel. 0905 942 606